Adıyaman'da yüzme kursları devam ediyor

ADIYAMAN (AA) - Adıyaman Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü bünyesinde açılan yaz spor okullarında büyük ilgi gören yüzme kurslarına kışın da devam ediliyor. Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğünden yapılan yazılı açıklamaya...

Adıyaman'da yüzme kursları devam ediyor

ADIYAMAN (AA) - Adıyaman Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü bünyesinde açılan yaz spor okullarında büyük ilgi gören yüzme kurslarına kışın da devam ediliyor.

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğünden yapılan yazılı açıklamaya göre, 100'üncü Yıl Yüzme Havuzunda düzenlenen kurslar hafta içi ve hafta sonu devam ediyor.

Adıyaman'da yaz ve kış aylarında yüzme kurslarının devam ettiğini belirten Gençlik ve Spor İl Müdürü Fikret Keleş, şunları kaydetti:

"Halkımızın spor yapabilmesi için yaz ve kış aylarında tüm branşlarda antrenörlerimizin nezaretinde kurslar düzenliyoruz. Yaz aylarında büyük bir ilgi gören yüzme kurslarına kışın da devam ediyoruz. Isıtma sistemiyle çalışan havuzumuzda 5 antrenör nezaretinde kadın, erkek ve çocuklara yüzme eğitimi veriyoruz. Amacımız, Adıyaman'da yüzmeyi geniş kitlelere sevdirmek ve iyi sporcular yetiştirmek. Özellikle kış aylarında sıcak suyu bulunan havuzda tüm halkımızı yüzmeye davet ediyorum."

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER