AK Parti Cizre Seçim Koordinasyon Merkezi açıldı

ŞIRNAK (AA) - AK Parti Şırnak İl Başkanlığı Cizre ilçesinde seçim koordinasyon merkezi açtı.Özgürlük Meydanı’nda oluşturulan AK Parti Cizre Seçim Koordinasyon Merkezinin açılışı, AK Parti Şırnak İl Başkanı İbrahim Halil Erkan...

AK Parti Cizre Seçim Koordinasyon Merkezi açıldı

ŞIRNAK (AA) - AK Parti Şırnak İl Başkanlığı Cizre ilçesinde seçim koordinasyon merkezi açtı.

Özgürlük Meydanı’nda oluşturulan AK Parti Cizre Seçim Koordinasyon Merkezinin açılışı, AK Parti Şırnak İl Başkanı İbrahim Halil Erkan ve milletvekili adayları Rizgin Birlik, Hatice Atan, Mehmet Emin Dindar ve Mahmut Ökten'in katılımıyla yapıldı.

İl Başkanı Erkan, açılışta yaptığı konuşmada, 24 Haziran seçimlerinde Şırnak’ın, zaferin mihenk taşı olacağını dile getirerek, şunları söyledi:

"Bizler bu saatten sonra bu toplumun huzurunu kimseye yedirtmeyeceğiz. Bizi birbirimize kırdırmaya çalışanlara müsaade etmeyeceğiz. Bu toplumun kardeşliğini bozdurmayacağız. Burası huzurun ve kardeşliğin başkentidir, bu böyle kalacak. Burası, Recep Tayyip Erdoğan meydanıdır."

Milletvekili adayı Rizgin Birlik ise halkın teveccüh etmesi halinde diğer aday arkadaşlarıyla halkın hizmetkarı olacağını belirtti.

Merkezin açılışı sırasında partililer sık sık "Başkan Erdoğan" sloganı attı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER