AK Parti milletvekili adayları Sason ilçesini ziyaret etti

BATMAN (AA) - AK Parti Batman Milletvekili adayları Murat Güneştekin ve Mehmet Şat, Sason ilçesinde vatandaşlarla bir araya geldi.Derince, Çakırpınar ve Kaleyolu köylerinde vatandaşlarla buluşan milletvekili adayları, köylülerin yoğun ilgisiyle...

AK Parti milletvekili adayları Sason ilçesini ziyaret etti

BATMAN (AA) - AK Parti Batman Milletvekili adayları Murat Güneştekin ve Mehmet Şat, Sason ilçesinde vatandaşlarla bir araya geldi.

Derince, Çakırpınar ve Kaleyolu köylerinde vatandaşlarla buluşan milletvekili adayları, köylülerin yoğun ilgisiyle karşılaştı.

Milletvekili adayı Güneştekin, ziyaretlerle ilgili yaptığı açıklamada, 16 yıllık AK Parti iktidarında kentte yapılan hizmetlerin ortada olduğunu söyledi.

Yapılan hizmetlerin vatandaşlar tarafından takdirle izlendiğini anlatan Güneştekin, "Hastanesi, üniversitesi, yeni okulları ve yolları ile birçok alanda takdire şayan hizmetler ilimize kazandırıldı. Zaten bunu gören hemşehrilerimiz de bizleri her girdiğimiz seçimde destekledi ve inşallah 24 Haziran'da yapılacak seçimde de hem Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ı, hem de Batman milletvekili adayları olarak bizleri görevlendirecekler."

Güneştekin ve Şat'a, Sason Belediye Başkanı Cuma Uçar, AK Parti İlçe Başkanı Avni Yıldırım ve partililer eşlik etti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER