ATSO'dan öğrencilere kıyafet yardımı

ADIYAMAN (AA) - Adıyaman Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO), Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği desteğiyle, ihtiyaç sahibi öğrencilere kıyafet yardımında bulundu.ATSO'dan yapılan açıklamaya göre, Hürriyet İlköğretim Okulu'nda başlayan...

ATSO'dan öğrencilere kıyafet yardımı

ADIYAMAN (AA) - Adıyaman Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO), Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği desteğiyle, ihtiyaç sahibi öğrencilere kıyafet yardımında bulundu.

ATSO'dan yapılan açıklamaya göre, Hürriyet İlköğretim Okulu'nda başlayan kıyafet dağıtımı, Adıyaman Ticaret Sanayi Odası Başkanı Mustafa Uslu ve İl Milli Eğitim Müdürü Ahmet Alagöz tarafından gerçekleştirildi.

Kıyafet dağıtım töreninde Uslu ile Alagöz, kendi elleriyle öğrencilere tek tek kıyafetlerini verdi.

Yapılan yardımlarla ilgili konuşan Başkan Uslu, şunları kaydetti:

"Türkiye Odalar ve Borsalar Birliğinin (TOBB) desteğiyle geleneksel hale getirdiğimiz her yıl okullarımızın açılışında maddi durumu zayıf olan mahallelerde TOBB'unda desteğiyle biz de katkı koyarak her sene bu çocuklarımızı giydiriyoruz. Kendi imkanlarımız ölçüsünde yardımlarımıza devam ediyoruz. Bugün de kıyafetlerimizi dağıtmak için 23 Nisan İlköğretim Okulundayız. İmkanlarımız ölçüsünde ne kadar gücümüz yeterse bizler bu yıl burs vermeyi de düşünüyoruz."

Alagöz ise, yardıma muhtaç 800 öğrenciyi tespit ettiklerini ve onlara yardım yaptıklarını kaydetti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER