"Bağımlılıkla Mücadele Koordinasyon Alt Kurul" toplantısı yapıldı

GAZİANTEP (AA) - Gaziantep'in İslahiye ilçesinde "Bağımlılıkla Mücadele Koordinasyon Alt Kurul" toplantısı yapıldı. Yavuzeli Kaymakamı ve İslahiye Kaymakam Vekili Eyüp Gürdal başkanlığında İlçe Sosyal Hizmetler Merkez...

GAZİANTEP (AA) - Gaziantep'in İslahiye ilçesinde "Bağımlılıkla Mücadele Koordinasyon Alt Kurul" toplantısı yapıldı.

Yavuzeli Kaymakamı ve İslahiye Kaymakam Vekili Eyüp Gürdal başkanlığında İlçe Sosyal Hizmetler Merkez Müdürlüğünün konferans salonunda gerçekleştirilen toplantıya, Belediye Başkan Vekili İzzet Aytekin, İlçe Emniyet Müdürü Bedrettin Sarıtaş, İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı Ümit Tahta, İlçe Müftüsü Ramazan Yıldırım ile daire amirleri ve sivil toplum kuruluşu temsilcileri katıldı.

Toplantıda, İlçe Jandarma Komutanlığı ve İlçe Emniyet Müdürlüğünce hazırlanan, uyuşturucuyla mücadele konusunda yürütülen çalışmaların yer aldığı sunum izlendi.

Kaymakam Gürdal, Milli Eğitim Müdürlüğünün tüm okullarda, din görevlerinin mahallelerinde, Sosyal Hizmetler Merkezinin aile bazında, güvenlik güçlerinin de sokakta yürütecekleri tüm çalışmalarla ilgili rapor hazırlamasını, bu raporlar doğrultusunda bire bir mücadele yapılmasını istedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER