Başkan Atilla, Millet Kıraathanesini ziyaret etti

DİYARBAKIR (AA) - Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanı Cumali Atilla, Bilgi Evi ve Millet Kıraathanesini ziyaret etti.Başkan Atilla, Bilgi Evi ziyaretinde ders veren öğretmenlerle yaptığı toplantıda, öğrencilere faydalı olmak için herkesin...

Başkan Atilla, Millet Kıraathanesini ziyaret etti

DİYARBAKIR (AA) - Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanı Cumali Atilla, Bilgi Evi ve Millet Kıraathanesini ziyaret etti.

Başkan Atilla, Bilgi Evi ziyaretinde ders veren öğretmenlerle yaptığı toplantıda, öğrencilere faydalı olmak için herkesin en yüksek verimle çalışması gerektiğini belirtti.

Velilerin taleplerini dinleyen Atilla, çocukların ve gençlerin eğitimine büyük önem verdiklerini vurguladı.

Daha sonra Millet Kıraathanesini ziyaret eden Atilla, ders çalışan ve kitap okuyan öğrencilerle sohbet etti, taleplerini dinledi.

Çocukların başarısı için yoğun çaba sarf ettiklerini belirten Atilla, şöyle devam etti:

"Gençlerimizin Millet Kıraathanesi olan bu mekanda bilgi ve kitapla huzur ve güven içerisinde buluşması kitap gibi anlamlıdır. Çocuklarımızın ve ailelerinin memnuniyeti bizi mutlu etti. Büyükşehir Belediyesi olarak eğitime destek veriyoruz. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın talimatları doğrultusunda Millet Kıraathanelerinin sayısını artıracağız."

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER