Başkan Atilla'dan millet kıraathanesine ziyaret

DİYARBAKIR (AA) - Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanı Cumali Atilla, merkez Yenişehir ilçesi Ofis semtinde bulunan millet kıraathanesini ziyaret etti. Kıraathanedeki vatandaşların görüş ve taleplerini dinleyen Başkan Atilla, belediye olarak...

Başkan Atilla'dan millet kıraathanesine ziyaret

DİYARBAKIR (AA) - Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanı Cumali Atilla, merkez Yenişehir ilçesi Ofis semtinde bulunan millet kıraathanesini ziyaret etti.

Kıraathanedeki vatandaşların görüş ve taleplerini dinleyen Başkan Atilla, belediye olarak yürüttükleri çalışmalarla ilgili bilgi verdi.

Atilla, kıraathanede ders çalışan öğrencilerle de görüşerek, onlara başarı diledi.

Büyükşehir Belediyesinin her alanda önemli çalışmaları olduğunu anlatan Atilla, "Kıraathaneye kitap okumaya, ders çalışmaya gelen hemşehrilerimize ücretsiz ikramlarda bulunuyoruz. Millet kıraathanesi sayesinde hemşehrilerimiz, kültürel ve eğitsel faaliyetlerini daha rahat bir ortamda sürdürebiliyor. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın talimatları doğrultusunda millet kıraathanelerinin sayısını artırıyoruz. Bu konuda çalışmalarımız sürüyor." diye konuştu.

Vatandaşlar ve öğrenciler ise, çalışmaları dolayısıyla Belediye Başkanı Atilla'ya teşekkür ederek, "Millet kıraathanesi konforlu bir mekan, burada gönül rahatlığıyla kitap okuyoruz, ders çalışabiliyoruz." dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER