Batman Belediyesi'nden 53 öğrenciye bayram hediyesi

BATMAN (AA) - Batman Belediyesi ve Türkiye Kardeşlik Birliği (TÜRKAP) Batman İl Başkanlığınca yetim ve yoksul 53 öğrenciye giyim yardımı yapıldı.Ramazan Bayramı öncesi dernek görevlilerince bir sosyal markete götürülen yetim çocuklar,...

Batman Belediyesi'nden 53 öğrenciye bayram hediyesi

BATMAN (AA) - Batman Belediyesi ve Türkiye Kardeşlik Birliği (TÜRKAP) Batman İl Başkanlığınca yetim ve yoksul 53 öğrenciye giyim yardımı yapıldı.

Ramazan Bayramı öncesi dernek görevlilerince bir sosyal markete götürülen yetim çocuklar, diledikleri kıyafetleri ve ayakkabıları seçti.

TÜRKAP Batman İl Başkan Şehmus Temiz, AA muhabirine yaptığı açıklamada, kardeşliğin önemine değinerek, kardeşliğin olduğu yerde bütün problemlerin kendiliğinden çözüleceğini belirtti.

Temiz, şunları kaydetti:

"Bugün kardeşlerimizi mutlu etmek ve sevindirmek, kardeşliğimizi pekiştirmek için 53 kardeşimizi bir araya getirdik. Onlara bayramlık alarak giydirmeyi planladık. Bugünde burada kardeşlerimizle hazırlıklarımızı yapıyoruz. İnşallah kardeşliğimiz payidar olacaktır. Toplumdaki kardeşliğin tesisi için çok daha güzel projelerle karşınızda olacağız."

Bayram öncesi ihtiyaç sahibi öğrencileri sevindirmenin huzurunu yaşadıklarını anlatan Temiz, kendilerine her konuda destek çıkan Batman Belediye Başkan Vekili Ertuğ Şevket Aksoy’a teşekkür etti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER