Birecik'te Kadir Gecesi

ŞANLIURFA (AA) - Birecik ilçesinde Kadir Gecesi dolaysıyla lokma tatlısı dağıtıldı.Ülkü Ocakları Birecik İlçe Başkanlığı tarafından Meydan Mahallesi'ndeki Amine Hatun Camisi'nde yatsı namazının ardından program düzenlendi....

Birecik'te Kadir Gecesi

ŞANLIURFA (AA) - Birecik ilçesinde Kadir Gecesi dolaysıyla lokma tatlısı dağıtıldı.

Ülkü Ocakları Birecik İlçe Başkanlığı tarafından Meydan Mahallesi'ndeki Amine Hatun Camisi'nde yatsı namazının ardından program düzenlendi. Okunan Kur'an-ı Kerim ve ilahilerin ardından vatandaşlara lokma tatlısı ikramı edildi.

Ülkü Ocakları İlçe Başkanı Salih Başkapan, yaptığı açıklamada, rahmet, bereket, yardımlaşma ve dayanışma ayı olan ramazan ayının son günlerinde Kadir Gecesi'ne ulaşmanın sevincini yaşadıklarını söyledi.

Kadir Gecesi'nin bin aydan hayırlı kabul edildiğini hatırlatan Başkapan, "Bu mübarek gece vesilesiyle hemşehrilerimizle buluşup lokma dağıtımında bulunduk. Ramazan vesilesiyle bir kez daha anladık ki birlik ve beraberliğe kardeşlik ve dayanışmaya her zamankinden daha çok ihtiyacımız vardır. Ülkemizin ve İslam aleminin mübarek Kadir Gecesini tebrik ediyorum" diye konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER