Çınar'a hizmetlerimizi sunmaya devam ediyoruz

DİYARBAKIR (AA) - Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanı Cumali Atilla, Çınar ilçesine bağlı Ayveri Kurik ve Leblebitaş mahallesi sakinleriyle bir araya geldi.İlçelere bağlı mahallelerin mevcut durumunu değerlendirmek ve vatandaşların...

Çınar'a hizmetlerimizi sunmaya devam ediyoruz

DİYARBAKIR (AA) - Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanı Cumali Atilla, Çınar ilçesine bağlı Ayveri Kurik ve Leblebitaş mahallesi sakinleriyle bir araya geldi.

İlçelere bağlı mahallelerin mevcut durumunu değerlendirmek ve vatandaşların taleplerini dinlemek için gerçekleştirdiği ziyarette sorunları dinleyen Atilla, çözüm için ilgili birim amirlerine talimat verdi.

Mahalleleri gezerek sakinleriyle görüşen Atilla, mahalledeki sorunların çözümü için gerekli çalışmaların başlatılacağını söyledi.

Vatandaşın görüşünü alarak projelerini yürüttüklerini belirten Atilla, şöyle konuştu:

"Mahallelerimizi karış karış gezip hem eksikleri tespit ediyoruz hem de tarım ve hayvancılık konusunda çalışmalar yürütüyoruz. Çalışmalarımızla kırsalın dokusu değişmeden tüm mahallelerimizi şehir konforuna kavuşturmak istiyoruz.

Çınar'a hizmetlerimizi sunmaya devam ediyoruz. Çınar ilçemize bağlı grup mahalle yollarında asfaltlama çalışması yaptık. Altyapı ve içme suyu projeleriyle ilçemizin mahallerinde standartları yükselttik."

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER