Cizre Yıldızlar Hentbol Spor 2. lige yükseldi

ŞIRNAK (AA) - Türkiye Hentbol Federasyonu Bölgesel Amatör Ligde Mücadele eden Cizre Yıldızlar Hentbol Spor, 2. lige yükselme başarısı gösterdi. Kulüp Başkanı Rıdvan Kalkan yaptığı açıklamada, Ankara’da oynanan play-off müsabakalarında...

Cizre Yıldızlar Hentbol Spor 2. lige yükseldi

ŞIRNAK (AA) - Türkiye Hentbol Federasyonu Bölgesel Amatör Ligde Mücadele eden Cizre Yıldızlar Hentbol Spor, 2. lige yükselme başarısı gösterdi.

Kulüp Başkanı Rıdvan Kalkan yaptığı açıklamada, Ankara’da oynanan play-off müsabakalarında Nazillispor'u yenen takımının 2. lige yükseldiğini söyledi.

Kıt imkanlara rağmen 2. lige yükselmekten dolayı büyük bir mutluluk yaşadıklarını dile getiren Kalkan, şöyle devam etti:

"Takımı 2015 yılında kurduk ve her sene Play-Off müsabakalarına kalmamıza rağmen bu müsabakalara gidememiştik. Bu takımı kurmamızdaki amacımız gençlerimizi spora yönlendirmek ve sporu sevdirmekti.

Bu başarımızda bizlere vermiş oldukları maddi ve manevi destekten dolayı başta Cizre Kaymakamı Faik Arıcan, Cizre Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Salih Sefinç ve antrenör Nazmi Duygu’ya çok teşekkür ediyorum."

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER