Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanı Atilla'dan STK'lara ziyaret

DİYARBAKIR (AA) - Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanı Cumali Atilla, Diyarbakır’da faaliyet yürüten bazı sivil toplum kuruluşlarını ziyaret etti. Doğu Güneydoğu Sanayici ve İş İnsanları Dernekleri Federasyonu (DOGÜNSİFED), Müstakil...

Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanı Atilla'dan STK'lara ziyaret

DİYARBAKIR (AA) - Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanı Cumali Atilla, Diyarbakır’da faaliyet yürüten bazı sivil toplum kuruluşlarını ziyaret etti.

Doğu Güneydoğu Sanayici ve İş İnsanları Dernekleri Federasyonu (DOGÜNSİFED), Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD), Diyarbakır Ticaret Borsası (DTB) ve Diyarbakır'ı İnşa Edenler Derneği (DİEDER) temsilcilerini ziyaret eden Başkan Atilla, kentte yürütülen çalışmalarla ilgili görüş alışverişinde bulundu.

Atilla, önce DOGÜNSİFED Başkanı Aziz Özkılıç ve derneklerin temsilcileriyle bir araya geldi. Ardından MÜSİAD Diyarbakır Şubesini ziyaret eden Atilla, şube temsilcisi İsmail Özşanlı ve yönetim kurulu üyeleriyle görüştü.

DTB Başkanı Engin Yeşil ve yönetim kurulu üyelerini ziyaret eden Atilla, daha sonra DİEDER Başkanı Mehmet Veysi Can ve dernek üyeleriyle bir araya geldi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER