Gercüş Belediyesinden camilerde bakım ve onarım

BATMAN (AA) - Batman'ın Gercüş Belediyesince camilerde bakım ve onarım yapılıyor.Belediye Başkan Vekili Kaymakam Mevlüt Şekerci, yaptığı açıklamada, Gercüş bölgede parmakla gösterilecek bir ilçe haline gelene kadar hizmet etmeyi sürdüreceklerini...

Gercüş Belediyesinden camilerde bakım ve onarım

BATMAN (AA) - Batman'ın Gercüş Belediyesince camilerde bakım ve onarım yapılıyor.

Belediye Başkan Vekili Kaymakam Mevlüt Şekerci, yaptığı açıklamada, Gercüş bölgede parmakla gösterilecek bir ilçe haline gelene kadar hizmet etmeyi sürdüreceklerini söyledi.

İlçe merkezinin yanı sıra köylerde de hizmet yürüttüklerini dile getiren Şekerci, vatandaşları uzun süre hasret kaldığı hizmetlerle buluşturduklarını belirtti.

Şekerci, bu kapsamda ilçedeki camilerin tamamının gözden geçirileceğini dile getirerek, camilerde temizlik çalışması da başlattıklarını aktardı.

Yeni Cami'nin bakım ve onarımı için 30 bin lira harcadıklarını ve çalışmaların sürdüğünü anlatan Şekerci, şöyle konuştu:

"Son teknoloji ile baştan aşağı temizlenen camilerimiz cemaat için steril hale getiriliyor. Vatandaşlarımız bu sayede temiz bir ortamda ibadetlerini yapmış olacaklar. Şimdiden hayırlı olsun."

İlçe Müftü Vekili Sait Dilmaç da, Belediye Başkan Vekili Şekerci'ye camilere yönelik hizmetlerinden dolayı teşekkür etti.


YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER