Kamu Hastaneleri Genel Müdürü Alper inceleme yaptı

MARDİN (AA) - Sağlık Bakanlığı Kamu Hastaneleri Genel Müdürü Prof. Dr. Murat Alper, Mardin'de yenilenen ve kapasitesi artırılan Mardin Devlet Hastanesi Kemoterapi Ünitesinde inceleme yaptı. Alper, Genel Müdür Yardımcısı Naim Ata, Verimlilik...

Kamu Hastaneleri Genel Müdürü Alper inceleme yaptı

MARDİN (AA) - Sağlık Bakanlığı Kamu Hastaneleri Genel Müdürü Prof. Dr. Murat Alper, Mardin'de yenilenen ve kapasitesi artırılan Mardin Devlet Hastanesi Kemoterapi Ünitesinde inceleme yaptı.

Alper, Genel Müdür Yardımcısı Naim Ata, Verimlilik ve Kalite Uygulamaları Daire Başkanı Cihan Döğer, Hukuk ve Mevzuat Daire Başkanı Erol Demirci ve Tedarik Planlama, Stok ve Lojistik Yönetimi Dairesi Başkanı İrem Mühürcü ile Mardin Devlet Hastanesini ziyaret etti.

Mardin İl Sağlık Müdürü Saffet Yavuz'dan bilgi alan Alper, hastanenin yenilenen ve kapasitesi artırılan kemoterapi ünitesinde incelemelerde bulundu.

İl Sağlık Müdürü Yavuz, ünitenin kapasitesinin 4 hastadan 10'a çıkarıldığını ve hastaların rahatı, ihtiyaçları, refakatçi gerekliliği göz önünde tutularak gerekli düzenlemelerin yapıldığını belirtti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER