Kurtalan Belediyesinden turizm atağı

SİİRT (AA) - Siirt'in Kurtalan Belediyesi tarafından turizmin canlandırılması amacıyla çeşitli projeler hayata geçiriliyor.Kurtalan Belediyesince hazırlanan, Dicle Kalkınma Ajansı tarafından finanse edilen, "Vagon Müzeler ile Turizm...

Kurtalan Belediyesinden turizm atağı

SİİRT (AA) - Siirt'in Kurtalan Belediyesi tarafından turizmin canlandırılması amacıyla çeşitli projeler hayata geçiriliyor.

Kurtalan Belediyesince hazırlanan, Dicle Kalkınma Ajansı tarafından finanse edilen, "Vagon Müzeler ile Turizm Değerlerinin Canlandırılması Projesi" sayesinde ilçenin turizmine katkı sunulması hedefleniyor.

Kurtalan Belediye Başkanı Nevzat Karaatay, yaptığı açıklamada, hazırlanan projeyle ilçenin ekonomik olarak kalkınmasına katkı sağlanacağını söyledi.

Projenin kısa sürede hayata geçirileceğini dile getiren Karaatay, şunları kaydetti:

"İlçemizi daha yaşanabilir bir duruma getirmek için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Yaptığımız alt ve üst yapı çalışmaları ile ilçemizi modern bir hale getirdik. Göreve geldiğimiz günden bu yana ilçemizin gelişmesi için gece gündüz çalışarak, halkımıza verdiğimiz sözleri yerine getirdik. Yeni hazırladığımız 'Vagon Müzeler ile Turizm Değerlerinin Canlandırılması Projesi' sayesinde ilçemizde turizmi geliştirmeyi hedefliyoruz. Projeye kısa bir süre sonra başlayacağız. İlçemize hayırlı uğurlu olsun."


YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER