Lice Belediyesinin yol yapım çalışmaları aralıksız devam ediyor

DİYARBAKIR (AA) - Lice Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri kırsal ve merkez mahallelerde yol açma, genişletme ve stabilize yol çalışmalarına devam ediyor. Lice Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerinin ilçe genelinde sürdürdüğü...

Lice Belediyesinin yol yapım çalışmaları aralıksız devam ediyor

DİYARBAKIR (AA) - Lice Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri kırsal ve merkez mahallelerde yol açma, genişletme ve stabilize yol çalışmalarına devam ediyor.

Lice Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerinin ilçe genelinde sürdürdüğü yol yapım çalışmaları kapsamında Esenler, Sağlam, Ortaç, Arıklı, Serin ve Kılıçlı kırsal mahallelerinde stabilize yol ve betonarme büz döşeme çalışması yapıldı.

İlçe merkezinde ve kırsaldaki tüm mahallelerde çalışmalarının aralıksız devam ettiğini ifade eden Lice Belediye Başkan Vekili Kaymakam Abdulkadir Çelik, "Belediye olarak sınırlarımız içerisindeki tüm mahallelerde bu çalışmaları aralıksız bir şekilde sürdürmeye devam edeceğiz. Belirli çalışma periyotları içerisinde diğer tüm kırsal mahallelere de aynı hizmeti götürmeye devam edeceğiz. Bütün planlarımızı programlarımızı bu doğrultuda gerçekleştiriyoruz. Lice Belediyesi olarak hizmetin gitmediği hiçbir yer bırakmayacağız." dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER