Milletvekili Kirazoğlu'ndan Başkan Sarı’ya ziyaret

GAZİANTEP (AA) - AK Parti Gaziantep Milletvekili Mehmet Sait Kirazoğlu, Nizip Belediye Başkanı Mehmet Sarı’yı ziyaret etti. Kirazoğlu, ziyarette yaptığı konuşmasında, Nizip için yapılacak çalışmalara her zaman destek ve yardımcı olacaklarını...

Milletvekili Kirazoğlu'ndan Başkan Sarı’ya ziyaret

GAZİANTEP (AA) - AK Parti Gaziantep Milletvekili Mehmet Sait Kirazoğlu, Nizip Belediye Başkanı Mehmet Sarı’yı ziyaret etti.

Kirazoğlu, ziyarette yaptığı konuşmasında, Nizip için yapılacak çalışmalara her zaman destek ve yardımcı olacaklarını belirtti.

Sarı'nın milletvekilliği döneminde olduğu gibi belediye başkanlığında da başarılı olacağına inandığını ifade eden Kirazoğlu, şöyle konuştu:

"Belediye başkanımızı daha önce telefondan tebrik ettik ama makamda da ziyaret edelim istedik. Başkanımız, tecrübesiyle Nizip'e güzel belediyecilik hizmetlerini getirecektir. Nizip her zaman bizim en önemli ilçelerimizde biri olmuştur ve öyle olmaya devam edecektir. Mehmet Sarı başkanımız ise teşkilatımızın kuruluşunda yer almış, çok tecrübeli ve deneyimli bir isimdir. Sayın Sarı Nizip’e önemli kazanımlar sağlamıştır, bu yöndeki çalışmalarına da devam edecektir."

Başkan Sarı ise Kirazoğlu'na ziyaretinden dolayı teşekkür etti.


YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER