Öğrenciler sporla kötü alışkanlıklardan korunacak

ADIYAMAN (AA) - Kahta ilçesinde öğrenciler okul sporlarına yönlendirilerek, kötü alışkanlıklar ve bağımlılıktan korunacak. Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü ile İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen toplantıyla öğrencilerin...

Öğrenciler sporla kötü alışkanlıklardan korunacak

ADIYAMAN (AA) - Kahta ilçesinde öğrenciler okul sporlarına yönlendirilerek, kötü alışkanlıklar ve bağımlılıktan korunacak.

Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü ile İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen toplantıyla öğrencilerin her türlü bağımlılıktan korunması ve okul sporları faaliyetleri ele alındı.

Kahta Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Mustafa Çiçek, Halk Eğitimi Merkezi Salonunda düzenlenen toplantıda yaptığı konuşmada, Kahta'nın okul sporlarında çok iyi bir noktada olduklarını belirtti.

Okul sporları faaliyetlerinin kendileri için çok önemli olduğunu ifade eden Çiçek, şunları kaydetti:

"Okul sporları faaliyetinin amacı, yetenekli gençleri keşfetmek ve daha fazla gence ulaşmaktır. Gençleri uyuşturucu maddelerden ve kahve köşelerinden uzak tutmak için spor adamları olarak bizlere büyük görevler düşüyor. Gençliğe sahip çıkmak için elimizden geleni yapacağız."

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER