Şahinbey'de camiler bayrama hazırlanıyor

GAZİANTEP (AA) - Şahinbey Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü yaklaşan Kurban Bayramı öncesinde ilçedeki camilerde temizlik çalışmalarına devam ediyor.Belediyeden yapılan açıklamaya göre, düzenli olarak camilerde iç ve dış mekan...

Şahinbey'de camiler bayrama hazırlanıyor

GAZİANTEP (AA) - Şahinbey Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü yaklaşan Kurban Bayramı öncesinde ilçedeki camilerde temizlik çalışmalarına devam ediyor.

Belediyeden yapılan açıklamaya göre, düzenli olarak camilerde iç ve dış mekan temizliği yapan Şahinbey Belediyesi, Kurban Bayramı öncesinde de vatandaşların huzurlu bir şekilde ibadet edebilmeleri için tüm ayrıntıları gözden geçiriyor.

Cami temizlik ekibiyle ilçe genelindeki camilerin tamamını bir program dahilinde temizleyen belediye ekipleri, yaklaşan Kurban Bayramı öncesinde camilerdeki halıları yıkayarak vatandaşların ibadetlerini daha nezih ortamlarda yapılmalarını hedefliyor.

Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, ilçe genelindeki camilerin düzenli olarak temizlendiğini belirterek, "Camilerimize düzenli olarak gidilip genel temizliği yapılmakta ve camilerdeki halılar tam donanımlı halı yıkama makinesiyle yıkanmaktadır. Temizliği yapılan camilerimize gül suyu sıkılarak vatandaşlarımızın güzel kokulu ve nezih bir ortamda ibadetlerini yapmaları sağlanmaktadır." dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER