Şanlıurfa'da yarı olimpik yüzme havuzu hizmete girdi

ŞANLIURFA (AA) - Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan yarı olimpik yüzme havuzu hizmete açıldı.Belediyeden yapılan açıklamaya göre, GAP Vadisi 3. etabında yer alan yarı olimpik yüzme havuzunda fitness salonu, teknik merkezler...

Şanlıurfa'da yarı olimpik yüzme havuzu hizmete girdi

ŞANLIURFA (AA) - Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan yarı olimpik yüzme havuzu hizmete açıldı.

Belediyeden yapılan açıklamaya göre, GAP Vadisi 3. etabında yer alan yarı olimpik yüzme havuzunda fitness salonu, teknik merkezler ve ısınma salonu gibi bölümler bulunuyor.

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, törende yaptığı konuşmada, Şanlıurfalılara hizmetin en iyisini sunmanın gayreti içerisinde olduklarını aktardı.

Kenttin gelişimi için çalışmalara devam ettiklerini kaydeden Başkan Çiftçi, "Şanlıurfa'mızı geliştirmek için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Yüzme havuzumuz aslında Şanlıurfa'mızda özellikle kadın kardeşlerimizin talepleri üzerine yapıldı. Altında spor alanları, saunası, fitness ve kafeteryası ile bir bütün olarak yüzme havuzlarımız hizmete giriyor. Bu projeler bizim memleketimizin çocuklarınındır. Emeği geçenleri kutluyorum." ifadelerini kullandı.

Törene, AK Parti Şanlıurfa milletvekili adayı İbrahim Toru ve davetliler katıldı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER