Sason Kaymakamı Özadalı göreve başladı

BATMAN (AA) - Sason Kaymakamlığına atanan Abdullah Özadalı göreve başladı. Hükümet Konağı önünde ilçe yöneticileri tarafından karşılanan Özadalı, daha sonra makamına geçerek ziyaretleri kabul etti. Sason'un doğasıyla çok güzel...

Sason Kaymakamı Özadalı göreve başladı

BATMAN (AA) - Sason Kaymakamlığına atanan Abdullah Özadalı göreve başladı.

Hükümet Konağı önünde ilçe yöneticileri tarafından karşılanan Özadalı, daha sonra makamına geçerek ziyaretleri kabul etti.

Sason'un doğasıyla çok güzel bir ilçe olduğunu belirten Özadalı, görev süresi boyunca ilçenin gelişimine katkı sunacak her türlü projeyi gerçekleştirmeye çalışacaklarını söyledi.

Eğitim, tarım ve turizm başta olmak üzere ilk etapta ilçenin potansiyelini tespit edeceklerini aktaran Özadalı, 6 ay içerisinde yapacakları çalışmaları projeye dönüştürüp 2 yıl içerisinde gerçekleştirmeye çalışacaklarını ifade etti.

Özadalı, şöyle konuştu:

"Her türlü projede en büyük destekçimiz Sason halkıdır. Sason halkıyla beraber, sayın Valimizin emirleri doğrultusunda ilçemizin potansiyelini ortaya çıkaracak projeleri ve hizmetleri hayata geçirmek için çaba sarfedeceğiz. Bu duygu ve düşüncelerle başta Sason'da yaşayan Sasonlular olmak üzere dünyanın her yerinde yaşayan Sasonluların katkılarını, projelere dair fikir ve düşüncelerini beklediğimizi ifade etmek istiyorum."

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER