Sason'da "İyilik Çemberi Projesi"

BATMAN (AA) - Batman'ın Sason Kaymakamlığı tarafından uygulanan "İyilik Çemberi Projesi" ile hayırseverlerin yardımları askıya asılarak ihtiyaç sahiplerine ulaştırılıyor.Sason Kaymakamlığı Aile Destek Merkezi (ADEM) Müdürü...

Sason'da

BATMAN (AA) - Batman'ın Sason Kaymakamlığı tarafından uygulanan "İyilik Çemberi Projesi" ile hayırseverlerin yardımları askıya asılarak ihtiyaç sahiplerine ulaştırılıyor.

Sason Kaymakamlığı Aile Destek Merkezi (ADEM) Müdürü Zühre Avcı, yaptığı açıklamada, proje ile maddi durumu iyi olan vatandaşların kullanmadıkları giysilerin, ayakkabıların ve eşyaların merkezde ayrılan bir alanda iyilik askısına asılarak ihtiyaç sahiplerine ulaştırılmasının sağlandığını söyledi.

Kurulan iyilik çemberinin fakir ile zengin vatandaşlar arasında köprü görevi gördüğünü dile getiren Avcı, duyarlı vatandaşlar sayesinde çok kısa süre içerisinde birçok ihtiyaç sahibi vatandaşa yardım ulaştırıldığını aktardı.

Avcı, şunları kaydetti:

"İhtiyaç sahibi aileleri buraya davet ederek istedikleri ve ihtiyaç duydukları kıyafetleri, eşyaları almalarına yardımcı oluyoruz. Bu proje ile veren el alan eli görmüyor, oluşturduğumuz iyilik çemberine maddi durumu iyi olan vatandaşlarımızın katkılarını bekliyoruz."

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER