Sason'da masa tenisi turnuvası

BATMAN (AA) - Sason İlçe Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürlüğü ile Sason Milli Eğitim Müdürlüğünün ortaklaşa düzenlediği ortaokullar arası masa tenisi turnuvası finalleri yapıldı.Sason İlçe Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürlüğünün...

Sason'da masa tenisi turnuvası

BATMAN (AA) - Sason İlçe Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürlüğü ile Sason Milli Eğitim Müdürlüğünün ortaklaşa düzenlediği ortaokullar arası masa tenisi turnuvası finalleri yapıldı.

Sason İlçe Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürlüğünün spor salonunda düzenlenen masa tenisi turnuvasına erkeklerden 10, kızlardan ise 7 takım katıldı.

Çekişmeli geçen maçlar sonunda erkeklerde Sason Yücebağ Posta Ortaokulu şampiyon olurken, Derince Ortaokulu ikinci, Yücebağ İMKB üçüncü oldu. Kızlardaysa şampiyon Karşıyaka Kız YBO, ikinci Yücebağ İMKB, üçüncüyse Erdemli Ortaokulu oldu.

Dereceye giren takımların ödüllerini cumhuriyet savcıları Emre Öksüz ve Abidin Yücesan, İlçe jandarma Komutanı Binbaşı Muhammed Topal, İlçe Emniyet Amiri Vekili Mikail Karkacı ile İlçe Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü Eşref Çelik verdi.


YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER