Siirt Belediyesi'nin ramazan etkinlikleri

SİİRT (AA) - Siirt Belediyesince düzenlenen ramazan etkinlikleri, Serdar Tuncer'in kapanış programı ile sona erdi.Belediyeden yapılan açıklamada, ramazan etkinlikleri kapsamında kurulan iftar çadırından 60 bin kişinin yararlandığı belirtildi.15...

Siirt Belediyesi'nin ramazan etkinlikleri

SİİRT (AA) - Siirt Belediyesince düzenlenen ramazan etkinlikleri, Serdar Tuncer'in kapanış programı ile sona erdi.

Belediyeden yapılan açıklamada, ramazan etkinlikleri kapsamında kurulan iftar çadırından 60 bin kişinin yararlandığı belirtildi.

15 Temmuz Demokrasi Meydanı'nda gerçekleşen etkinliklerin Serdar Tuncer'ın programı ile sona erdiği bildirilen açıklamada, ramazan boyunca Hacivat-Karagöz, illüzyon, semazen ve animasyon gösterileri ile tasavvuf müziği konserleri verildiği anımsatıldı.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Belediye Başkanvekili Ceyhun Dılşad Taşkın, ramazan ayında vatandaşlarla manevi bir iklim yaşadıklarını belirtti.

Taşkın, şunları kaydetti:

"Daha güzellerine bayramlarla birlikte ulaşırız. Emeği geçen herkese çok teşekkür ediyoruz. Değerli hayırsever kardeşlerimiz burada cömertçe her akşam binlerce vatandaşımızı ağırlamamıza vesile oldular. Bizi ramazan boyunca yalnız bırakmayan değerli Siirt halkımıza teşekkür ediyorum."

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER