Siirt'te "okul güvenliği" toplantısı

SİİRT (AA) - Siirt'te 2018-2019 eğitim öğretim yılının başlaması dolayısıyla "okul güvenliği" konulu toplantı yapıldı.Valilik toplantı salonunda Vali Ali Fuat Atik başkanlığında gerçekleştirilen toplantıda İl Emniyet...

Siirt'te

SİİRT (AA) - Siirt'te 2018-2019 eğitim öğretim yılının başlaması dolayısıyla "okul güvenliği" konulu toplantı yapıldı.

Valilik toplantı salonunda Vali Ali Fuat Atik başkanlığında gerçekleştirilen toplantıda İl Emniyet Müdürlüğü, İl Jandarma Komutanlığı ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü çalışanları tarafından sunumlar yapıldı.

Vali Atik, yaptığı konuşmada, okul güvenliğinde kurumların koordineli hareket edeceğini söyledi.

Geleceğin teminatı öğrencilerin eğitiminin çok önemli olduğunu aktaran Atik, "Veliler çocuklarını bize emanet ediyor. Biz de idareciler olarak okul içinde ve önünde gerekli tedbirleri alacağız. Kurumlarla koordineli hareket edeceğiz. Aksi bir durum halinde lütfen ilgili yerlere hemen bildirin. Hiç kimse hiçbir olayı saklamasın. Yeni eğitim öğretim yılının hayırlı olmasını diliyorum." dedi.

Atik, okullara katkıda bulunan Siirt Belediyesine ve diğer kamu kurumlarına teşekkür etti.

Toplantıya, Belediye Başkan Vekili Ceyhun Dilşad Taşkın, İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Hüseyin Hilmi Atabay, İl Emniyet Müdür Vekili Saruhan Kızılay, İl Milli Eğitim Müdür Vekili İsa Güneş, okul müdürleri ve okul aile birliği başkanları katıldı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER