Artuklu Belediyesinden Ortaköy'e konak

MARDİN (AA) - Mardin'de İçişleri Bakanlığınca görevlendirme yapılan Artuklu Belediyesince Ortaköy'de yaptırılan mahalle konağı hizmete açılacak. Artuklu Kaymakamı ve Belediye Başkanvekili Şakir Öner Öztürk, yaptığı açıklamada,...

Artuklu Belediyesinden Ortaköy'e konak

MARDİN (AA) - Mardin'de İçişleri Bakanlığınca görevlendirme yapılan Artuklu Belediyesince Ortaköy'de yaptırılan mahalle konağı hizmete açılacak.

Artuklu Kaymakamı ve Belediye Başkanvekili Şakir Öner Öztürk, yaptığı açıklamada, mahallelerin beklentilerini karşılamak sorunlarını çözmek için çalıştıklarını söyledi.

İlçede bu kapsamda farklı projeler hayata geçirdiklerini ifade eden Öztürk, amaçlarının insanların mutlu olmasını sağlamak olduğunu aktardı.

Öztürk, belediye olarak bu doğrultuda mahalle konakları konusunda ciddi bir çalışma yaptıklarını anlatarak, Ortaköy Konağı'nın yapımının tamamlandığını ve çok yakında hizmete açılacağını kaydetti.

Konağın özellikle kadınlara ve çocuklara önemli kazanımlar sağlamasını istediklerini, bu doğrultuda yaptıkları planlamalarla burada çeşitli kurslar açacaklarını aktaran Öztürk, "Bundan sonra mahalle konakları konusunda çalışmalarımız sürecek. Konaklarımız her yönüyle mahallelere önemli katkılar verecek." dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER