Midyat Emniyet Müdürlüğü'nden 60 Aileye Gıda Yardımı

Midyat İlçe Emniyet Müdürlüğü, ihtiyaç sahibi yaklaşık 60 aileye gıda yardımında bulundu.

Midyat Emniyet Müdürlüğü'nden 60 Aileye Gıda Yardımı

Midyat İlçe Emniyet Müdürlüğü, ihtiyaç sahibi yaklaşık 60 aileye gıda yardımında bulundu.

 

Midyat İlçe Emniyet Müdürlüğü, her yıl düzenli olarak gerçekleştirdiği yardımlara ek olarak bu sene fakir ve yardıma muhtaç ailelere gıda paketi dağıttı. Yardımlar, Emniyet Amiri Ali Fuat Yazlak, Başkomiser Selim Çalık, Başkomiser Yardımcısı Cengiz Sarar ve 6 polis memuru tarafından 60 aileye evlerinde teslim edildi.
 
 Halka bir kez daha şefkatli yüzünü gösteren polis, ihtiyaç sahibi aileleri mutlu etmenin onurunu yaşayarak polis ve vatandaş kaynaşmasının en güzel örneğini sergiledi. Polisler kendilerini ziyaret ettikleri için çok mutlu olduğunu ifade eden 6 çocuk annesi Makbule Aslan, "Huzurun ve güvenliğin bekçileri olan polisleri yanımızda görmek bizleri sevindirdi. Polislere ne kadar teşekkür etsek azdır" dedi.
 
 

Şükran Aslan adlı vatandaş ise, "Polisin kapımızı bu şekilde çalıp bizi hatırlayarak yardım eliyle karşılanacağım hiç aklımdan geçmezdi. O kadar mutlu ve heyecanlıyım ki Allah onlardan ve devletimizden razı olsun" diye konuştu.

Ziyaret edilen ailelerin çocukları ile yakından ilgilenen polis, aileleri karakol ve bürolara da davet etti.

MidyatGuncel.com - ÖNEMLİ NOT  : BU HABER Midyatgazete.com'un ESKİ ARŞİVLERİNDE YAYINLANAN HABERLERDEN BİRİDİR. NOSTALJİ AMAÇLI EKLENMİŞTİR. HABER YAYIN TARİHİ : 14 Ekim 2009, 08:55 - www.midyatgazete.com
Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER