Siirt Belediyesinden 2 bin kişiye iftar

SİİRT (AA) - İçişleri Bakanlığınca Kanun Hükmünde Kararname (KHK) kapsamında görevlendirme yapılan Siirt Belediyesi, 2 bin kişilik iftar programı düzenledi.Siirt Belediye Başkan Vekili Ceyhun Dilşad Taşkın, 15 Temmuz Demokrasi Meydanı'nda...

Siirt Belediyesinden 2 bin kişiye iftar

SİİRT (AA) - İçişleri Bakanlığınca Kanun Hükmünde Kararname (KHK) kapsamında görevlendirme yapılan Siirt Belediyesi, 2 bin kişilik iftar programı düzenledi.

Siirt Belediye Başkan Vekili Ceyhun Dilşad Taşkın, 15 Temmuz Demokrasi Meydanı'nda kurulan iftar sofrasında vatandaşlarla bir araya geldi.

Taşkın, yaptığı açıklamada, 15 Temmuz Demokrasi Meydanı'nın insanların gönül rahatlığıyla gelip iftarını yaptığı, güzel bir vakit geçirdiği alan haline geldiğini kaydetti.

Taşkın, şöyle konuştu:

"Her gün 2 bin vatandaşımızla iftarda bir araya geliyoruz. Onun yanı sıra mahalle iftar programlarımız da var. Burada iftar programımız devam ederken mahallelerde de 500 kişilik iftar programı düzenliyoruz. Bunlar da devam edecek. Allah ramazanımızı, orucumuzu kabul etsin. Allah huzurumuzu daim etsin. Yaklaşan bayram vesilesiyle de inşallah tüm dünyada huzurun, güvenliğin, kardeşliğin hakim olduğu bir atmosfere gireriz, beklentimiz budur."

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER