Siirt İl Özel İdarespor'da toplu imza töreni

SİİRT (AA) - 2018-2019 Futbol sezonunda Bölgesel Amatör Liginde (BAL) mücadele edecek Siirt İl Özel İdarespor, 10 futbolcuyla anlaştı.Siirt Valisi Ali Fuat Atik başkanlığında toplu imza töreni İl Özel İdaresi binasında düzenlendi.Törende...

Siirt İl Özel İdarespor'da toplu imza töreni

SİİRT (AA) - 2018-2019 Futbol sezonunda Bölgesel Amatör Liginde (BAL) mücadele edecek Siirt İl Özel İdarespor, 10 futbolcuyla anlaştı.

Siirt Valisi Ali Fuat Atik başkanlığında toplu imza töreni İl Özel İdaresi binasında düzenlendi.

Törende konuşan Atik, Siirt'i temsil edecek ve başarılı sonuçlar alabilecek bir takım oluşturmaya çalıştıklarını söyledi.

Siirt İl Özel İdarespor'un daha önce de bir süper lig tecrübesi olduğunu hatırlatan Atik, şöyle dedi:

"Bu takım süper lig tecrübesi olan bir takım şu anda hak etmediği bir yerde. Bunun için biz hak ettiği yerlere taşımak için futbolcular ve teknik heyet bir kilometre taşı olacaktır. Futbolcuların bunun sorumluluğunda olmalarını istiyorum. Bütün Siirtlileri Siirt Spor'a sahip çıkmalarına davet ediyorum. Eksikliklerimiz var, onları da tamamlayacağız. Bu anlamda maddi katkı sağlayacak başta Siirt Belediyesi olmak üzere katkı sağlayacak herkese Siirt halkı adına teşekkürlerimi sunuyorum. Transferlerin hayırlı olmasını diliyorum."

Törene katılan Belediye Başkan Vekili Ceyhun Dilşad Taşkın da futbolcuları kutlayarak başarılar diledi.

Daha sonra Kulüp Başkanı ve İl Özel İdare Genel Sekreteri Hıfzullah Canpolat da çok başarılı sonuçlar alabilecek bir takım oluşturacaklarını ve bu futbolcuların yanı sıra yeni futbolcuları transfer edeceklerini ifade etti.

Canpolat tarafından futbolcuların öz geçmişleri hakkında kısa bilgi verdi.

Tören, anlaşmaların imzalanması ve hatıra fotoğrafının çekilmesiyle son buldu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER