Bilal İleri AK Parti Mardin Milletvekili aday adayı Oldu

AK Parti’den Mardin Milletvekili aday adayı olan genç mimar Bilal İleri, Midyat İlçe Teşkilatı ziyaretinde adaylığını açıkladı. Adaylık sürecinin spontane gerçekleştiği için teşkilat ziyaretine geldiğini vurgulayan İleri, “ Parti’de benim dışımda kim aday olursa olsun ben ve ailem maddi manevi destekleyeceğiz.”dedi.

Bilal İleri AK Parti Mardin Milletvekili aday adayı Oldu

Ak Parti Mardin Milletvekili aday adayı İç Mimar Bilal İleri, kalabalık bir heyetle birlikte AK Parti Midyat İlçe Teşkilatını ziyaret etti. Ziyarette Ak Parti İlçe Başkanı Av. B. Melih Güneştan, yönetim kurulu üyeleri hazır ve kadın dolarlı hazır bulundu.

Partililere seslenen Milletvekili aday adayı Bilal İleri “ İstanbul Maltepe Üniversitesi İç Mimarlık bölümünden mezunum, 5 yıldırı Mardin’de İç Mimarlar Odası Başkanıyım, kent konseyinde İKG genel sekreteriyim, bunun dışında ailemle ortak kurduğumuz şirketin yönetim kurulu başkanıyım ve halen bir fiilde işletmekteyim.” dedi.

Adaylık sürecinin spontane gerçekleştiğini vurgulayan Milletvekili adayı İleri “ Cuma günü Genel Merkez’den değeli ağabeylerimizin arzusu üzerine ve aile büyüklerimin onayını aldıktan sonra akşam 18.00 gibi bende müracaatta bulundum. O yüzden bugün gelebildik sizleri ziyarete. Hepinizin desteklerini bekliyorum,  Bizde Cumhurbaşkanımızın, Başbakanımızın, hükümetimizin çizmiş olduğu politikaya göre bizde bu yünde çalışacağız. Bunun dışında da partide benim dışımda kim aday olursa olsun maddi, manevi ben ve ailem destekçisiyiz. “şeklinde konuştu.

İleri ailesiyle akraba olduklarını belirten AK Parti Midyat İlçe Başkanı Av. B. Melih Güneştan ise, gelen heyete teşekkür ederek başladığı konuşmasında “ Sizleri burada görmek bizleri onurlandırmıştır. Az önce bahsettim benim dayılarım, Bilal kardeşime de hayırlı uğurlu olsun diyorum. Allah, hakkında hayırlısıysa nasip eylesin, başarılar diliyorum bu kutlu yolda, önemli olan bu çatının altında olmaktır, 6 adayımız olacak bizde onların arkasında olacağız. Hayırlı uğrulu olsun, tebrik ediyorum başarılar diliyorum.”ifadelerini kullandı.

Heyet, hatıra fotoğrafı çektikten sonra parti teşkilatından ayrıldı.

Kaynak: www.AjansMidyat.com

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER