Nusaybin'de Karakucak Güreşleri ve Flyboard gösterisi hazırlığı

MARDİN (AA) - İçişleri Bakanlığınca görevlendirme yapılan Mardin'in Nusaybin Belediyesince Karakucak Güreşleri ve Flyboard gösterisine ev sahipliği yapılacak. Nusaybin Belediyesi Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğünden yapılan...

Nusaybin'de Karakucak Güreşleri ve Flyboard gösterisi hazırlığı

MARDİN (AA) - İçişleri Bakanlığınca görevlendirme yapılan Mardin'in Nusaybin Belediyesince Karakucak Güreşleri ve Flyboard gösterisine ev sahipliği yapılacak.

Nusaybin Belediyesi Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğünden yapılan yazılı açıklamada, ilçede bir ilke imza atılacağı belirtildi.

DSİ Barajı ve piknik alanında Nusaybin Belediyesi Spor Müdürlüğü tarafından birincisi yapılacak Karakucak Güreşleri ve Flyboard gösterisi için ilçeye profesyonel sporcuların geleceği kaydedilen açıklamada, Kaymakam ve Belediye Başkan Vekili Mehmet Balıkçılar'ın girişimleriyle yapıldığı belirtilen gösterilerde dereceye girecek sporculara çeşitli hediyelerin verileceği aktarıldı.

Açıklamada, güreş müsabakalarına isteyen vatandaşların katılabileceği ifade edilerek, etkinliklerin 13 Ekim'de yapılacağı bildirildi.


YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER