Mehmet Nas Bahçelievler Mahallesi Muhtar Adayı Oldu

İş Adamı Mehmet Nas Bahçelievler Mahallesinden Muhtar Adayı Olduğunu Açıkladı.

Mehmet Nas Bahçelievler Mahallesi Muhtar Adayı Oldu

31 Mart 2019 Pazar günü yapılacak olan Mahalli idari Seçimlerinde Siyasi Partiler Belediye başkan adaylıkları için hazırlıklarına devam ederken, diğer taraftan yerel seçimlerde aday olacak Mahalle muhtarları da seçimler için adaylıklarını açıklamaya devam ediyor. 

Midyat ilçesinde Mahalle Muhtar adayları adaylıklarını duyuruyor. Gayrimenkul sektöründe hizmet veren İş Adamı Mehmet NAS, Bahçelievler mahallesinden Muhtar adayı olduğunu duyurdu.

Adaylığı ile ilgili açıklama yapan Muhtar Adayı Mehmet NAS, "Midyat Bahçelievler Mahallesine hizmet etmek, daha önce kendi imkanlarımla yapmaya çalıştığım hizmetleri geniş anlamda yetkili biri olarak yapmak için Midyat Bahçelievler Mahallesinden Muhtar adayı oldum. Mahallenin tespit ettiğim bir çok sorunu var ilerleyen günlerde bu sorunları geniş bir açıklama ile paylaşacağım. Seçilmem halinde mahalle sakinlerinin desteği ile bu sorunların çözümü ile var gücümüz ile çalışacağız. Sorunların çözümünde çalmadığımız kapı kalmayacak. Muhtarlık ofisimizin kapısını çalan her mahallelinin isteklerini ihtiyar heyetimle birlikte çözmeye çalışacağım. " dedi.

Muhtar Adayı NAS'ın Mahalle sakinleri tarafından çok sevildiği ve daha önce muhtar adayı olmadığı halde mahallenin bir çok sorunun çözümü ile ilgili girişimlerde bulunduğu, sorunların çözümüne katkı bulunduğu biliniyor.

Halil POLAT - Midyatgazete.com

Güncelleme Tarihi: 23 Kasım 2018, 00:46
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER