Midyat ilçesinde, Saadet Partisi (SP) ilçe kongresi yapıldı.

Parti binasında gerçekleşen Kongrede tek aday olarak seçime giren Abdullah Çelik, yeniden SP Midyat İlçe Başkanı seçildi.

Midyat ilçesinde, Saadet Partisi (SP) ilçe kongresi yapıldı.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından, geçici divan başkanlığı yapıldı. İlçe Başkanı Çelik, ilçe teşkilatı olarak yaptıkları icraatları anlatması, faaliyet ve hesap raporlarının ibrasının ardından, seçimlere geçildi.

 

SP Midyat İlçe Teşkilatı 2. Olağan kongresine, SP Mardin İl Başkanı Ahmet İletmiş, SP Kadın Kolları İl Başkanı Halime Dabakoğlu, SP İl Seçim İşleri sorumlusu Halil Tornacı, ilçe Başkanı Abdullah Çelik ile parti delegeleri katıldı.

 

İlçe Başkanlığı'na tek liste halinde giren Abdullah Çelik, yaptığı açıklamada, Saadet Partisi’ne her geçen gün daha çok ihtiyaç duyulduğunu söyledi. Çelik, “teşkilat mensuplarıyla geceli gündüzlü çalışarak Midyat'ta Milli Görüş'ü daha üst seviyelere taşıyacağız. “dedi.

 

Saadet Partisi Midyat İlçe Yönetimi şu isimlerden oluştu:  Abdulhalim Açan, Muhsin Arlı, Mahmut Yaşar, Bahattin Kokdal, Rıfat Kayapınar, Hıdır Sağlam, Abdullahalim Taş, Hüseyin Yüksel, Ahmet Atakul, Abvi Abdullahoğlu, Hüseyin İsa, Siraç Yüksel, Zeki Öztaş, Bedirhan Bayar, Ziver Göze, Abdulbaki Özgün, Faysal Özgün ve Abdülgani Akbulut.

 

Yedek üyeler ise, Faruk Görgen, Şehmus Görgen, Mehmet Acar, Abdullatif Aygun, Rıdvan Çelik ve Kemalettin Bedir’den oluştu.

 

 


Kaynak: www.midyatweb.com

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER