Midyat SYD Müdürü Orhan Günel'e Veda Yemeği Toplantısı Düzenlendi

Midyat'ta Emekliye ayrılan Midyat Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfın (SYDV) Müdürü Orhan Günel'e veda yemeği verildi.

Midyat SYD Müdürü Orhan Günel'e Veda Yemeği Toplantısı Düzenlendi

Midyat'ta Emekliye ayrılan Midyat Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfın (SYDV) Müdürü Orhan Günel'e veda yemeği verildi.

Midyat Kaymakamı Oğuzhan Bingöl, veda yeğinde yaptığı duygu dolu konuşmada; “Hayatta vebali en yüksek ve beni en çok korkutan iş vakıfta, harcanan paradır. Vakıftaki insanlara hizmet edememe korusudur.”dedi.

 

Midyat’ta Saray Lokantasında verilen veda yemeğine katılan Kaymakam Bingöl yaptığı duygu dolu konuşmada şöyle dedi.

“Bir gün Allah’ın huzuruna gittiğimizde emin olunki ne yediğimden ne içtiğimden nede vakıf dışındaki diğer hizmetlerden kokmuyorum. Vakfın hizmetleri noktasında Allah bizleri kendi huzuruna fakirin fukaranın hakkıyla çıkarmaz inşallah. Vakıf öğle zor bir yer… Orhan Bey, bizimle yaklaşık üç yıl çalıştı. Midyat’taki en zor müdürlüğü yaptı. Çeşitli kademelerde görev aldı. Vakıf konusunda bu kadar hassas olunca bizimde en çok kahrımızı da vakıf müdürü ile vakıf personeli çekti. Ben Orhan beyi vakur duruşundan ve sabırlı oluşundan dolayı çok memnun kaldım. Emekliliği döneminde de aynı başarılarının ve devamını dilerim.”dedi.

 

Günel’e yaptığı çalışmalarından dolayı teşekkür eden Kaymak Bingöl günün anısına teşekkür belgesi verdi.

 

Ardından söz alan SYDV Vakıf Müdür Vekili Alaattin Bilgiç ise, yıllardır beraber çalıştığımız mesai arkadaşımız Orhan bey ile acı tatlı birçok anıları olduğunu söyledi.

Bilgiç şöyle devam etti: “Vakfın yoğunluğu hepinizin malumu olduğu üzere yorucu ve stresli olduğu kadar çok hassas dengeler üzerine kurulu. Elimizden geldiği sürece en güzel şekilde beraber yürüttük. Bundan sonraki yaşamında başarılarının devamını dileriz.”dedi.

 

Emekliye ayrılan Vakıf Müdürü Orhan Günel ise, “başta değerli kaymakamımız olmak üzere herkese ayrı ayrı teşekkür ederim. Allah herekse güzel bir gelecek ve emeklilik nasip etsin.

Veda yemeğine, İlçe Milli Eğitim Müdürü İbrahim Şişman, Kaymakam kalem Müdürü İsa Kurnaz, kamu kurum ve kuruluşlarının amirleri, SYDV mütevelli heyeti üyeleri ve personeli ile muhtarlar katıldı.  midyatweb

 


Kaynak: www.midyatweb.com

Editör: Selahattin Erol

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER