AK Parti Şırnak milletvekili adayı Ökten, Silopi'yi ziyaret etti

ŞIRNAK (AA) - AK Parti Şırnak milletvekili adayı Mahmut Ökten, Silopi ilçesini ziyaret etti. Seçim çalışmaları kapsamında Silopi ilçesini ziyaret eden Ökten, gazetecilere yaptığı açıklamada, AK Parti'nin yaptığı hizmetlerin ortada...

AK Parti Şırnak milletvekili adayı Ökten, Silopi'yi ziyaret etti

ŞIRNAK (AA) - AK Parti Şırnak milletvekili adayı Mahmut Ökten, Silopi ilçesini ziyaret etti.

Seçim çalışmaları kapsamında Silopi ilçesini ziyaret eden Ökten, gazetecilere yaptığı açıklamada, AK Parti'nin yaptığı hizmetlerin ortada olduğunu, vatandaşlarla kucaklaşmak için ziyaretler gerçekleştirdiklerini söyledi.

Köylerin altyapı ve içme suyu sorunlarının tamamlandığını anlatan Ökten, şunları kaydetti:

"Bizim bölgemizde en büyük sorun işsizlik sorunudur ancak bizim bununla ilgili projelerimiz vardır. Bu projeleri faaliyete geçirebilirsek Şırnak’ı çok farklı bir boyuta getirebiliriz. Seçimlerden sonra Silopi Organize Sanayi Bölgesinin temelini atacağız inşallah. Organize sanayi sayesinde 5 bin insanımıza yeni iş olanaklarının kapısını açmış olacağız. Amacımız bu bölgeyi üretebilen bir alan haline getirmektir. Bunun yanı sıra Habur sınır kapısını daha aktif hale getirmek ve daha fazla vatandaşımıza bu alanda iş olanakları yaratma gayreti içindeyiz."

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER