Midyat Belediye Başkanı Şehmus Nasıroğlu Öğretmenler Günü Mesajı Yayınladı

Midyat İlçe Belediye Başkanı Şehmus Nasıroğlu 24 Kasım Öğretmenler Günü Nedeniyle Bir Mesaj Yayınladı.

Midyat Belediye Başkanı Şehmus Nasıroğlu Öğretmenler Günü Mesajı Yayınladı

Kendisi de bir eğitimci olan Midyat İlçe Belediye Başkanı Şehmus Nasıroğlu 24 Kasım Öğretmenler Günü Nedeniyle Bir Mesaj Yayınladı. Öğretmenliğin Kutsal Mesleklerden Biri olduğunu vurgulayan NASIROĞLU 'nun mesajının tamamı şöyle :

"Tüm dünyanın en kutsal mesleklerden biri olarak kabul ettiği ve büyük değer verdiği öğretmenlik, doğumundan başlayarak ölümüne kadar sürekli öğrenme arayışı içinde olan insanlığın tarihinde her zaman ayrı bir öneme, ayrı bir değere sahip olmuştur.

İçinde yaşadıkları toplumun kültürel, sosyal, tarihsel değerlerini; öğretilerini, gelecek nesillere taşıma çabasında olan öğretmenlerimiz, bir yandan da, topluma yararlı, gelişen çağa ayak uydurabilen, donanımlı nesiller yetiştirmenin uğraşını vermektedirler. Toplumun geleceğini de belirleme noktasında olan, böylesine önemli bir görevi üstlenen öğretmenlerimiz, saygının, sevginin, en büyüğünü hak etmektedirler. Öğretmenlerimiz, yarınlarımızın da en büyük güvencesidir.

Bende bir Eğitimci olarak Bu duygularla, tüm öğretmenlerimizin 24 Kasım Öğretmenler Günü'nü kutlar, ebediyete intikal etmiş öğretmenlerimize Allah'tan rahmet, emekli ve çalışan öğretmenlerimize de başarılar ve aileleriyle birlikte huzurlu bir yaşam dilerim. Saygılarımla Şehmus NASIROĞLU MİDYAT BELEDİYE BAŞKANI "

YORUM EKLE
YORUMLAR
Aslansın
Aslansın - 2 yıl Önce

Aslansın sen Şehmus Başkan. Kimse sana çamur atamaz. Kimse seni midyattan ayıramaz. Tam bir Midyat sevdalısısın

SIRADAKİ HABER