Abdulhakim Çelik Ak Parti Mardin Milletvekilli Aday Adaylığı İçin Başvurusunu Yaptı

1995 Yılından beridir kamuoyunda çeşitli görevlerde bulunan Midyat'lı Abdulhakim ÇELİK, Adalet Ve Kalkınma Partisi (Ak Parti) 'nden Milletvekili Olabilmek İçin , AK Parti Mardin İl Başkanlığı'nda Başvurusunu Yaptı

Abdulhakim Çelik Ak Parti Mardin Milletvekilli Aday Adaylığı İçin Başvurusunu Yaptı

1995 Yılından beridir kamuoyunda çeşitli görevlerde bulunan Midyat'lı Abdulhakim ÇELİK, Adalet Ve Kalkınma Partisi (Ak Parti) 'nden Milletvekili Olabilmek İçin , AK Parti Mardin İl Başkanlığı'nda Başvurusunu Yaptı.

Kalabalık bir grubla Ak Parti Mardin İl Başkanlığı'na giden Abdulhakim ÇELİK , Ak Parti Mardin Milletvekili Adayı Olabilmek İçin Aday Adaylığı Başvurusunu Yaptı. Başvurusunu Parti binasında hazır bulunan Ak Parti Mardin İl Başkanı Bahattin UNCU'ya yapan Çelik, bir süre partide oturduktan sonra hatıra fotoğraf çektirerek parti binasından ayrıldı.

Aday Adaylığı için açıklamada bulunan Ak Parti Mardin Milletvekili Aday Adayı Abdulhakim ÇELİK Şunları Söyledi:

- Bölgeyi iyi bilen her kesim ile iletişim kurma becerim ve kendime özgüvenim vardır

Bölgeyi iyi bilen her kesim ile iletişim kurma becerim ve kendime özgüvenim vardır. Yaşamımın hepsi bölgemizde geçtiği ve halkımızla her zaman diyalog içinde bulunduğum için bölgemizin sorunlarını en iyi bilen kişilerdenim. Liderimizin vizyonunu bölgemizde en iyi bir şekilde yürütülmesinde kendime olan özgüvenim tamdır. Halkımız arasında hiçbir ayrım gözetmeksizin halkımıza hizmet etmek için bu göreve talibim. Partimizin politikasını en iyi şekilde yürütmek çözüm sürecinin başarı ile sonuçlanması için çözüm sürecini en iyi şekilde halkımıza anlatmak insan odaklı katılımcı bir siyaset uygulamak için adayım. Partimizin bölgemizdeki siyasetini en iyi şekilde anlatmak ve tabana indirgemek için bu göreve talibim. Özellikle Mardin’imizde siyasetin birkaç kişinin tekelinde olmadığının, Milletvekilliği adaylığında devletin en üst makamda görev yapanın halkı ile iletişimi ve diyalogu yok ise Milletvekilliği bölgemize ve halkımıza faydalı olamayacağı gibi, memleketimize de fayda getirmeyecektir. Önemli olan halkımızla her zaman diyalog içinde olmak halkın derdine derman olmak, halkını anlamak ve her zaman yanında olmaktır. Halkımızın iradesinin esas olduğunun ispatı için aday adayıyım. Her yapacağım işte Halka ve Hakka hesap verme saikıyla hareket edeceğim.

-  Halka hizmet , Hakka Hizmettir

Mardin’imizin sorunlarını en iyi şekilde çözmek, kültür ve inanç turizminde medeniyet şehri Mardin’i yeni Türkiye Vizyonu İle İnsanı iktisadı ve içtimai yatırımlarla ülkemiz ve bölgemizin merkezi haline getirmek arzusu ile yola çıkıyorum. Sizlerle omuz omuza vermek kol kola yürümek ve hayır dualarınızı almak bu yolda benim en büyük gücüm olacaktır. Mardin’inim izi layık olduğu yere getirmek için Allah izin verirse “ Halka hizmet , Hakka Hizmettir  “ düsturuyla milletvekili olarak vatanıma, milletime ve Mardin’inize hizmet etmek istiyorum. Halkımıza tepeden bakarak değil, halkımızın yanında içinizden biri olarak yer almak için bu göreve talibim. Asıl olan halkımızın iradesidir. Allah Yar Ve Yardımcımız Olsun. Hepinizi Sevgiyle Saygıyla Allah’a Emanet Ediyorum."

Abdulhakim ÇELİK Kimdir?

1971 yılı Midyat doğumludur. İlk ve orta öğrenimimi Midyat’ta tamamladı. Eskişehir Adalet Meslek Yüksek Okulu mezunudur.. 1995-2015 yılları arasında Dargeçit, İdil Ve Midyat Adliyelerinde kamu görevlisi olarak çalıştı. 30 Mart 2014 Seçimlerinde Midyat Ak Parti Belediye Başkan Aday Adayıydı. Kürtçe ve Arapça Biliyor. Evli ve iki çocuk babasıdır.

Kaynak:  Halil POLAT - Midyatgazete.com

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER