Aksoy Ak Parti Mardin den Aday Adayı

Mardinli Dr. Mehmet Abdullah Aksoy Ak Parti’den Milletvekili Aday Adayı oldu.

Aksoy Ak Parti Mardin den Aday Adayı

Mardin ve ilçelerinde çalışmalarını sürdüren Aksoy yerel yönetimler alanında çok eğitim aldığını, yıllardır,milletvekilleri ve bakanlıklar için danışmanlık görevini yaptığını söyledi.

 

 

Mardinli Dr. Mehmet Abdullah Aksoy Ak Parti’den Milletvekili Aday Adayı oldu. Mardin ve ilçelerinde çalışmalarını sürdüren  Aksoy yerel yönetimler alanında çok eğitim aldığını, yıllardır,milletvekilleri ve  bakanlıklar için danışmanlık görevini yaptığını söyledi.

 

Mardin Gazeteciler Cemiyetini  ziyaret eden Dr.Mehmet Abdullah Aksoy  siyasete atılmasının temelinde kaliteli hizmet olduğunu söyledi.  İlahiyat Fakültesi mezunu olduğunu aynı alanda yüksek lisans ve doktora yaptığını ifade eden Aksoy, mecliste uzun süre milletvekili danışmanlığı görevlerinde bulunduğu bildirdi.

 

Aksoy “2002-2007  genel seçimlerinde Şırnak Milletvekili Abdullah Veli Seyda’nın seçim kampanyasını yürüttüm. 2011-2014 yılları arasında Aile ve Sosyal Politikalar Kurucu Başkanı Fatma Şahin’in siyasi danışmanlığını yaptım.Son Mahalli idareler seçimlerinde  Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin’in kampanyasında yer aldım.Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanlığı Halkla İlişkiler Daire Başkanı ve Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin danışmanlığını yaptım. Gerek bürokraside, gerekse siyasette edindiğim deneyimlerimi, memleketime ve ülkeme  meclis çatısı altında yararlı hizmetlere dönüştürmeye karar verdim.” şeklinde konuştu.

 


Kaynak: www.midyatweb.com

Editör: Selahattin Erol

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER