Mardin Milletvekili 2018 Aday Adaylarını Tanıtıyoruz

2018 Genel Seçimleri Yaklaşıyor. Seçim çalışmaları bir çok parti için başlamış durumda. Sizde bu yarışta yer almak istiyorsanız Midyatgazete.com farkıyla tanıtılmaya ne derseniz? Midyatgazete.com Tarafsız bir şekilde Aday Adaylarını Tanıtıyor ve ziyaretçileri arasında yapılmakta olan 2018 Genel Seçim Milletvekilleri Adayları Anketine ekliyor.

www.midyatgazete.com
Mardin Milletvekili 2018 Aday Adaylarını Tanıtıyoruz
  • Milletvekili Aday Adayı Tanıtım Sayfası (ÜCRETSİZ)

2018 Genel Seçimlerinde Aday Adaylarının Tanıtımı ilgili midyatgazete.com tarafından tanıtım sayfası yapılacaktır. Bu tanıtım sayfasında Milletvekili Aday Adayının Özgeçmişi ve Partisi yer alacaktır. Başvuruların değerlendirilip sayfa oluşturulabilmesi için gerçek kişiler tarafından yapılan başvurular dikkate alınacaktır. Sizde Midyatgazete.com'da Aday Adayı tanıtım sayfasına sahip olmak istiyorsanız, 1 Adet Fotoğraf , 1 Adet Özgeçmiş, E-mail Adresi Ve Cep telefonu bilgilerinizi iletisim@midyatgazete.com veya midyatgazete47@gmail.com adresine mail atabilirsiniz.

  • Milletvekili Aday Adayı Anketi (ÜCRETSİZ)

Midyatgazete.com tarafından ziyaretçilerinin oylaması için oluşturulan , Mardin 2018 Genel Seçim Milletvekili Adayları Anketine Katılmak İster misiniz? Anketimizde tarafsız bir şekilde oylama yapılması sağlanarak sadece gerçek kişiler tarafından yapılan başvurular değerlendirilecektir. Sizde Midyatgazete.com Mardin 2015 Genel Seçim Milletvekili Adayları Anketinde yer almak istiyorsanız Cep Telefonu numaranızı , E-mail iletisim@midyatgazete.com veya midyatgazete47@gmail.com adresine mail atabilirsiniz.

· Milletvekili Aday Adayı Reklam Banneri Ve Reklam Sayfası

Midyatgazete.com Haber sitemizde tanıtılmak, görsel bir banner ile seçmenlere ulaşmak ister misiniz? Milletvekilleri Aday Adaylarına özel tanıtım araçları ve detaylı bilgi için 0.532 760 19 73 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Güncelleme Tarihi: 18 Mayıs 2018, 16:55
YORUM EKLE
YORUMLAR
Mustafa aydın
Mustafa aydın - 2 yıl Önce

Veysi Şahin’i tek geçerim

Mehmet Çelik
Mehmet Çelik - 2 yıl Önce

Şimdi ye kadar olan vekiler mardine hiç birşey yapmadı o yüzden bu millete hizmet yapacak bir vekil lazım.

SIRADAKİ HABER