Orhan Miroğlu'dan Ağabeyine Ziyaret

25 Dönem AK Parti Mardin Milletvekili Adayı Orhan Miroğlu, Ağabeyi Mıhallemi Aşireti lideri Avukat Şeyhmus Miroğlu'nu, Diyarbakır'daki ofisinde ziyaret etti.

Orhan Miroğlu'dan Ağabeyine Ziyaret

Ziyarette Midyat'ın kalabalık sülalerinden Ege Ailesi'nden Aile büyüğü Mehmet Ege ve geçen yıl yaşamını yitiren Gelinkaya Belediye Başkanı Şeyhmus Ege'nin oğlu Hakan Ege'de bulundu.

Mehmet Ege, "Şeyhmus Beyi uzun süreden beri ziyaret etmek istiyorduk. Biz bugün çok mutluyuz. Herkes biliyor ki; Mıhallemi beyi Şeyhmus Miroğlu bölgemizin sevilen ve sayılan biridir. Kendisinin varlığı dahi bizim için, köylerimiz ve beldelerimiz için çok önemlidir."dedi.

Avukat Şeyhmus Miroğlu da kendisini ziyaret etmek üzere gelen kardeşi ve aynı zamanda Mardin milletvekili adayı olan Orhan Miroğlu'na başarılı dileklerinde bulunarak, Mardin'e hizmet etme yolunda güzel projelere imza atması temennisinde bulundu.

Bölgenin tanınmış kanaat önderlerinden Avukat Gürsel Ekmen Miroğlu ise; AK Parti'nin büyük bir aile olduğunu ifade ederek, "Bizler bu kutlu davanın ve büyük ailenin birer ferdiyiz. Hep birlikte Mardin için çalışacağız. Mardin'in her şeyin en iyisini, en güzelini hak ettiğini düşünüyoruz. Varımız - yoğumuzla; bugün olduğu gibi yarında Mardin'in hizmetkarı olmaya devam edeceğiz."diye konuştu.

Kaynak: www.AjansMidyat.com

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER