Siirt akşamları basketbolla şenlendi

SİİRT (AA) - İçişleri Bakanlığınca görevlendirme yapılan Siirt Belediyesinin düzenlediği Sokak Basketbolu Turnuvası başladı.Siirt'te 15 Temmuz Demokrasi Meydanı'nda 39 takım ve 156 sporcu katılımıyla düzenlenen Sokak Basketbolu...

Siirt akşamları basketbolla şenlendi

SİİRT (AA) - İçişleri Bakanlığınca görevlendirme yapılan Siirt Belediyesinin düzenlediği Sokak Basketbolu Turnuvası başladı.

Siirt'te 15 Temmuz Demokrasi Meydanı'nda 39 takım ve 156 sporcu katılımıyla düzenlenen Sokak Basketbolu Turnuvası, maçların mesai sonrası akşam saatlerinde oynanmasıyla yoğun seyirci de çekti.

Belediye Başkan Vekili Ceyhun Dilşad Taşkın, yaptığı açıklamada, belediye olarak rutin hizmetlerinin yanı sıra sosyal ve kültürel faaliyetlere de önem verdiklerini söyledi.

Bu kapsamda kentte ilk defa böylesi bir turnuva düzenlediklerini ifade eden Taşkın, "Meydanımız bu sefer de basketbolla şenlendi. Seyirci ve katılım çok güzel, biz de mutlu olduk. Ortaya müthiş maçlar çıkıyor. Gençler çok heyecanlı ve mücadeleci bir şekilde burada efor sarf ediyor." dedi.

Turnuvanın 3 gün süreceğini aktaran Taşkın, her gün akşam 19.00'da başlayan turnuvada maçların gece 23.00'e kadar sürdüğünü belirtti.

Taşkın, turnuvaya katılan takımlara başarılar diledi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER