İSTANBUL (AA) - Eurorepar Car Service, kış günlerine aracını hazırlamak isteyen ve kışı hazırlıklı girmek isteyenler için kış bakımı kampanyasını devreye aldı.

Şirketten yapılan açıklamaya göre, Eurorepar Car Service, kış bakım kampanyası kapsamında, filtre bakımı veya akü ve silecek değişimi yaptıran müşterilerine stoklarla sınırlı biçimde termos hediye ediyor. Marka, üstün hizmet kalitesi, 2 yıl parça ve işçilik garantisiyle servis hizmetlerini Türkiye'nin 59 şehrinde, 130'a yakın servis noktasıyla tüketicilerle buluşturuyor.

Araç üreticisi markaların tavsiyelerine uygun şekilde hizmet veren Eurorepar Car Service noktalarından periyodik bakım hizmeti almak isteyenler, haftanın her günü 24 saat online randevu alabiliyor.

Her periyodik bakımda motor yağı ve filtrelerin değişmesine dikkat eden Eurorepar Car Service, garantinin bozulmaması için ilgili standartlara uyum göstererek bakım hizmeti sağlıyor.

Lezita kendi sektöründe zirveye tırmanıyor Lezita kendi sektöründe zirveye tırmanıyor

Eurorepar hizmet noktalarında genel olarak lastik, akü, debriyaj, egzoz, fren işlemleri, klima kontrolleri, gaz dolum/boşaltım ve mekanik onarım gibi birçok hizmet sunuluyor.

Şirket, sunduğu diyagnostik teşhis ile her marka aracın doğru bakım-onarım hizmeti almasına da katkı sağlıyor.