SIGN İstanbul bu yıl yeni tarihlerinde SIGN İstanbul bu yıl yeni tarihlerinde

İSTANBUL (AA) - Garanti BBVA, her türlü nakit ihtiyaçlarına yönelik "Yeni Yıl Kredisi" imkanı sunuyor.

Bankadan yapılan açıklamaya göre, Garanti BBVA, müşterilerine şubeye gitmeden Anında Kredi Hattı ve dijital bankacılık üzerinden güvenli bir şekilde kredi kampanyasından yararlanma olanağı sağlıyor.

Yeni Yıl Kredisi'nden yararlanmak isteyenler, Garanti BBVA Mobil, Garanti BBVA İnternet www.garantibbva.com.tr, Garanti BBVA şubeleri ve 444 0 335 Garanti BBVA Anında Kredi Hattı'ndan kolayca kredi başvurusunda bulunabiliyor. Ayrıca şubeden başvurulan ihtiyaç kredilerinde 3 ay erteleme fırsatı da mevcut.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Garanti BBVA Genel Müdür Yardımcısı Ceren Acer Kezik, şu değerlendirmede bulundu:

"Yeni yılla birlikte müşterilerimizin artan ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla anında ve hızlı başvurabilecekleri Yeni Yıl Kredisi'ni sunuyoruz. Müşterilerimiz sağlık, alışveriş, evlilik ve her türlü nakit ihtiyacını Yeni Yıl Kredisi ile Anında Kredi Hattı ve dijital bankacılık kanallarımız üzerinden kolayca kullanılabilecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen ancak bankamız müşterisi olmayanlar Garanti BBVA Mobil'i indirerek bulundukları yerden hızlıca müşterimiz olarak anında kredi başvurusunda bulunabilir. Biz de yeni yılda ihtiyaçları yerine sevdiklerini düşünmeleri amacıyla Yeni Yıl Kredisini sunduğumuz için mutluyuz."

Kaynak: aa