İSTANBUL (AA) - Multinet Up Mali İşler Genel Müdür Yardımcılığına (CFO) Aydın Yağcı atandı.

Zeytinyağı ihracatına yönelik tedbirin kimseye faydası olmadı! Zeytinyağı ihracatına yönelik tedbirin kimseye faydası olmadı!

Multinet Up'tan yapılan açıklamaya göre, yaklaşık 10 yıldan beri finans alanında çeşitli şirketlerin üst düzey yönetici pozisyonlarında görev yapan Aydın Yağcı, 1 Aralık 2022 itibarıyla Multinet Up Mali İşler Genel Müdür Yardımcılığı'na getirildi.

2014'te çok uluslu aydınlatma firması olan Signify'da sırasıyla iç kontrol müdürü, finansal kontrol kıdemli müdürü ve 2017’de ise CFO ve yönetim kurulu başkan yardımcısı olan Yağcı, 2020 yılından itibaren görevine Türkiye ve Kuzey Afrika'dan Sorumlu CFO olarak devam etti. 1 yıl süreyle geçici olarak OEM satış direktörü görevinde çalışan Yağcı, 2022'nin şubat ayı itibarıyla katıldığı Schneider Electric'te Türkiye, Orta Asya ve Pakistan Bölgesi CFO'su olarak görev yaptı.

Yağcı, 2007 yılında Marmara Üniversitesi Ekonometri bölümünde lisans programını, 2009 yılında Southern States Üniversitesi’nde işletme yüksek lisans programını tamamladı.