ANKARA (AA) - OPET, ülke bazlı en geniş katılımlı işyeri araştırması Kincentric Best Employers (En İyi İşyerleri) araştırmasında "en iyi iş yeri" ve "sürekli mükemmellik ödülü" aldı.

Dolar ve Euro yeni haftaya düşüşle başladı Dolar ve Euro yeni haftaya düşüşle başladı

Şirketten yapılan açıklamaya göre, OPET bu yıl insan kaynakları alanındaki çalışmalarıyla uluslararası platformlarda birçok ödül kazandı.

OPET, Globee Awards CEO World Awards'ta "insan kaynaklarında başarı," Stevie for Great Employers programında "yılın insan kaynakları takımı" ve "Enerji'de Yılın İşvereni" ve Stevie International Business Awards'ta "yılın insan kaynakları ekibi" ödüllerini aldı.

Ayrıca, Globee Awards Business Excellence Awards'ta "enerjide yılın işvereni, insan kaynakları yönetimi, planlaması ve uygulamasında inovasyon" ve Global Business Excellence Awards'ta ise "olağanüstü İK girişimi" dallarında ödüle layık görüldü.

Şirket, Kincentric tarafından düzenlenen iş yeri araştırması Kincentric Best Employers 2022'de bir kez daha Türkiye'nin "en iyi iş yeri" seçildi. OPET aynı zamanda üç yıldır bu unvanı koruduğu için "sürekli mükemmellik ödülü"nün de sahibi oldu.

Açıklamada görüşlerine yer verilen OPET İnsan Kaynakları Direktörü Aslı Aşar, çalışan deneyimi, çeşitlilik ve kapsayıcılık konularına büyük önem verdiklerini belirterek, "Çalışma ortamımızda güçlü iletişim ve motivasyonu önemsiyoruz. Kurumsal olanaklar ve faydalarla gelişime, başarıya doğru yönlendiriyor ve başarıyı ödüllendiriyoruz." ifadelerini kullandı. ​​​​​​​

Kaynak: aa