Batman Milletvekili adayları, Kozluk ilçesini gezdi

BATMAN (AA) - AK Parti Batman Milletvekili adayları Murat Güneştekin ve Ayla Işık, Kozluk ilçesini ziyaret etti.Güneştekin ve Işık, ilçe merkezi ve bağlı Çayhan, Örnekköy, Derince, Uğurlu,Taşlık, Beybağı, Çayönü, Dilimli,Yeşilyurt,...

Batman Milletvekili adayları, Kozluk ilçesini gezdi

BATMAN (AA) - AK Parti Batman Milletvekili adayları Murat Güneştekin ve Ayla Işık, Kozluk ilçesini ziyaret etti.

Güneştekin ve Işık, ilçe merkezi ve bağlı Çayhan, Örnekköy, Derince, Uğurlu,Taşlık, Beybağı, Çayönü, Dilimli,Yeşilyurt, Dikbayır, Arıkkaye, Oyuktaş köyleri ile Çay mezrasında seçim çalışması yürüttü.

Milletvekili adayı Işık, yaptığı açıklamada, seçim çalışmaları kapsamında ziyaret ettikleri köylerde vatandaşların sorunlarını dinleyerek not ettiklerini söyledi.

Cumhur İttifakı hakkında vatandaşları bilgilendirdiklerini anlatan "Kozluk ilçemizin köy ve mezralarının sorunlarını ve taleplerini tek tek alarak not ediyoruz. Hamdolsun köylerimiz eskisi gibi değil. Köylerimizin alt yapı ve yol sorunları başta olmak üzere tüm sorunları ile birebir ilgileniyoruz. Var olan hizmetleri daha yukarıya taşımak için yoğun bir çaba içerisindeyiz." diye konuştu.

Milletvekili adayı Güneştekin, köylülerin sıcak ilgisiyle karşıladıklarını ve bu ilgiden dolayı vatandaşlara teşekkür etti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER