Batman Valisi Deniz, Sason’da muhtarlarla buluştu

BATMAN (AA) -Sason ziyaretleri kapsamında Batman Valisi Ahmet Deniz, Yunus Emre İlkokulu konferans salonunda düzenlenen muhtarlar toplantısında ilçeye bağlı mahalle ve köy muhtarlarıyla bir araya geldi.Vali Deniz, muhtarlarla ilçenin ve köylerin...

Batman Valisi Deniz, Sason’da muhtarlarla buluştu

BATMAN (AA) -Sason ziyaretleri kapsamında Batman Valisi Ahmet Deniz, Yunus Emre İlkokulu konferans salonunda düzenlenen muhtarlar toplantısında ilçeye bağlı mahalle ve köy muhtarlarıyla bir araya geldi.

Vali Deniz, muhtarlarla ilçenin ve köylerin sorunlarına ilişkin görüş alışverişinde bulundu.

Köylerin alt yapı ve üst yapı sorunlarının giderilmesi konusunda gerekli çalışmaların yürütüldüğünü belirten Deniz, vatandaşa hizmet etmek devletin asli görevi olduğunu belirterek, yapılan hizmetlerde vatandaşların memnuniyetinin her şeyden daha önemli olduğunu ifade etti.

Terörle mücadeleye başarılı bir şekilde devam edildiğini belirten Deniz, tek bir silahlı terör mensubu kalmayıncaya kadar mücadelelerinin kararlı bir şekilde devam edeceğini vurguladı.

Çocukların terör odaklarının tuzağına düşmemesi için dikkat edilmesi konusunda uyarılarda bulunan Batman Valisi Deniz, "Milli, manevi değerlerini özümsemiş, vatanına, bayrağına ve milletine bağlı bir gençlik yetiştirmek bizim asli görevimizdir." dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER