Birecik'te gıda yardımı

ŞANLIURFA (AA) - Birecik Ülkü Ocakları İlçe Başkanlığı, şehit yakınlarına ve ihtiyaç sahiplerine gıda yardımı yaptı.Ülkü Ocakları İlçe Başkanı Salih Başkapan ile beraberindekiler, ilçe genelindeki şehit ailelerini ve ihtiyaç sahiplerini...

Birecik'te gıda yardımı

ŞANLIURFA (AA) - Birecik Ülkü Ocakları İlçe Başkanlığı, şehit yakınlarına ve ihtiyaç sahiplerine gıda yardımı yaptı.

Ülkü Ocakları İlçe Başkanı Salih Başkapan ile beraberindekiler, ilçe genelindeki şehit ailelerini ve ihtiyaç sahiplerini evlerinde ziyaret etti, 300 aileye ramazan kolisi dağıttı.

Başkapan, gazetecilere yaptığı açıklamada, şehit yakınlarına ve yardıma muhtaç ailelere küçük de olsa destekte bulunmak istediklerini söyledi.

Ramazanın dolu dolu yaşandığını belirten Başkapan, "Şehit asker ve polislerimizin annelerini, birer evlatları olarak ziyaret ettik. Küçük de olsa yardımda bulunduk. Gözü yaşlı annelerimiz, vatan ve davamız uğruna şehadet şerbetini içmiş nice ağabey, abla ve kardeşlerimizin bizlere emanetidir. Onların emanetlerine en iyi şekilde sahip çıkmak, elimizden geldiğince, şehit olan evlatlarının yerini tutmasak dahi birer evlatları olmak en büyük gayemizdir ve herzaman imkanlar ölçüsünde ellerimizden ne geliyorsa yapacağız." diye konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER