Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanı Atilla öğrencilerle bir araya geldi

DİYARBAKIR (AA) - Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanı Cumali Atilla, merkez Bağlar ilçesinde öğrencilerle bir araya geldi. TOBB Ferdi Yiğit Anadolu İmam Hatip Lisesi ile Fen ve Sosyal Bilimler Proje Okulunu ziyaret eden Atilla, öğrenciler...

Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanı Atilla öğrencilerle bir araya geldi

DİYARBAKIR (AA) - Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanı Cumali Atilla, merkez Bağlar ilçesinde öğrencilerle bir araya geldi.

TOBB Ferdi Yiğit Anadolu İmam Hatip Lisesi ile Fen ve Sosyal Bilimler Proje Okulunu ziyaret eden Atilla, öğrenciler ve öğretmenlerle görüştü.

Öğrencilerin taleplerini dinleyen Atilla, belediye olarak öğrencilere yönelik yürüttükleri çalışmaları anlattı.

Atilla, öğrencilerin yaz tatilini verimli geçirmesi amacıyla farklı branşlarda açtıkları kursların devam ettiğini belirterek, tatile gitme imkanı bulamayan öğrencilerin ise Hazar Gölü kıyısında belediye tarafından açılan "Çocuk Yaz Kampı"nda tatil yapma imkanı bulduğunu dile getirdi.

Ücretsiz sinema günlerinde çocuklara özel film gösterimleri yapıldığını anlatan Atilla, "Sadece şantiye belediyeciliği değil, sosyal belediyeciliği de en iyi şekilde yürütmeye gayret ediyoruz. Geleceğimizin teminatı öğrencilerimizin mutluluğu için çalışıyoruz." diye konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER