GAÜN Rektörü Prof. Dr. Gür'den İslahiye'ye ziyaret

GAZİANTEP (AA) - Gaziantep Üniversitesi (GAÜN) Rektörü Prof. Dr. Ali Gür, İslahiye ilçesinde kaymakamlık ve belediye ile GAÜN yerleşkesini ziyaret etti.Prof. Dr. Gür ve beraberindeki rektör yardımcıları Prof. Dr. Metin Bedir, Prof. Dr. Şehmuz...

GAÜN Rektörü Prof. Dr. Gür'den İslahiye'ye ziyaret

GAZİANTEP (AA) - Gaziantep Üniversitesi (GAÜN) Rektörü Prof. Dr. Ali Gür, İslahiye ilçesinde kaymakamlık ve belediye ile GAÜN yerleşkesini ziyaret etti.

Prof. Dr. Gür ve beraberindeki rektör yardımcıları Prof. Dr. Metin Bedir, Prof. Dr. Şehmuz Demir ve Prof. Dr. Avni Gökalp ile Genel Sekreter Doç. Dr. Ayhan Doğan, İslahiye Kaymakamı Muhammed Lütfi Kotan’ı makamında ziyaret ederek, karşılıklı görüş alışverişinde bulundu.

Gür ve beraberindekiler, daha sonra Belediye Başkanı Kemal Vural’ı da makamında ziyaret etti. Vural, İslahiye Belediyesi olarak üniversiteye her türlü desteği vermeye hazır olduklarını belirtti. Rektör Gür de Vural’a teşekkür etti.

Ardından GAÜN İslahiye İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Hacı Mustafa Paksoy'u da ziyaret eden Gür, çalışmalar hakkında bilgi aldı. Paksoy, Gür'e günün anısına Türk bayrağı işlemeli tabak hediye etti.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER